About EMS Consulting & Tax Advisory

Jesteśmy tu dla Ciebie

EMS Consulting & Tax Advisory powstało w odpowiedzi na oczekiwania Klientów, poszukujących właściwego Partnera w biznesie, którego fachowa wiedza oraz doświadczenie przyczyni się do stabilnego i bezpiecznego wzrostu wartości rynkowej ich firmy. Jako misję obraliśmy sobie budowanie długoletnich relacji z Klientem, opartych na zaufaniu. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie aspektów prawnych, kadrowych oraz finansowych.

Dla nas każdy Klient jest wyjątkowy. Zawsze dążymy do poznania jego specyfiki, branży w jakiej działa oraz ryzyk z jakimi się mierzy. Nasze rozwiązania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.

Kancelaria EMS Consulting & Tax Advisory została założona przez Emilię Szkopbiegłego rewidenta (lic. nr 12609), członka ACCA. Wszechstronne doświadczenie zdobyte w wielu międzynarodowych firmach, począwszy od biura rachunkowego, poprzez małe i średniej wielkości międzynarodowe start-upy, po wielkie globalne koncerny, daje pewność zrozumienia strony biznesowej, jej realiów oraz oczekiwań.

O poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów dbają współpracujący z kancelarią wykwalifikowani specjaliści prawa podatkowego, prawa pracy oraz prawa spółek, jak również biegli rewidenci z bogatym doświadczeniem zdobytych w firmach audytorskich wielkiej czwórki. Wszystkie usługi świadczone są w języku polskim oraz angielskim.

Zapraszamy do współpracy.

CEO & FOUNDER

Oferta

W czym się specjalizujemy

pełna księgowość warszawa

Wirtualny Główny Księgowy

Zatrudnienie osoby na stanowisku Dyrektora Finansowego może na początku rozwoju firmy okazać się dla wielu spółek nieosiągalne. Proponujemy więc Państwu innowacyjne rozwiązanie – outsourcing funkcji Dyrektora Finansowego.

Więcej

pełna księgowość spółek handlowych warszawa

Usługi księgowe oraz podatkowe

Każdy Klient jest wyjątkowy i ma indywidualne potrzeby. Nasze standardowe rozwiązania księgowo-podatkowe dostosowujemy zawsze do oczekiwań oraz specyfiki i branży przedsiębiorstwa. Bogate doświadczenie naszych specjalistów pozwala na wszechstronne wsparcie każdego biznesu.

Więcej

 księgowość dla spółek, obsługa księgowa

Usługi kadrowo-płacowe

Nasi eksperci z zakresu prawa pracy służą wsparciem oraz sprostaniu codziennym wyzwaniom z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Stosowane przez nas rozwiązania angażują Klienta i jego pracowników do niezbędnego minimum.

Więcej

biuro rachunkowe warszawa

Raportowanie grupowe

Rozwiązanie dedykowane jest Spółkom, które zobligowane są do sporządzania raportów zarządczych na wewnętrzne potrzeby grupy. Miesięczne, kwartalne, roczne raportowanie do grupy kapitałowej, również na narzędziach udostępnionych przez grupę, według wzorów sprawozdań udostępnionych przez Klienta.

Więcej

pełna księgowość warszawa

Raporting i controlling

Eksperci EMS Consulting chętnie doradzą i pomogą w tworzeniu struktur rachunkowości zarządczej oraz narzędzi do budowania modeli biznesowych, budżetów, forecastów. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu w różnych firmach dopasujemy rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb.

Więcej

pełna księgowość spółek handlowych warszawa

Strefa startup

Kompleksowe wsparcie w obszarze finansowo-księgowym oraz kadrowym firm stawiających na rynku polskim swoje pierwsze kroki, szczególnie spółek technologicznych finansowanych przez fundusze inwestycyjne, inwestorów prywatnych oraz aniołów biznesu.

Więcej

Zespół

Poznaj nas bliżej

Podstrona w budowie.
Zapraszamy niebawem!

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

 • EMS Consulting & Tax Advisory Emilia Szkop
  ul. Modra 90
  02-661 Warszawa
 • 602 471 375
 • emilia.szkop@emsconsulting.net
 • Godziny pracy:
  pon – pt: 08:00 – 15:30
  *Istnieje możliwość ustalenia innych godzin spotkania po wcześniejszym kontakcie.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość maksymalnie w przeciągu 48h.
captcha